Dobročinná aukce klobouků slavných osobností Smekli pro Mamma HELP

Týden trvala internetová dražba klobouků slavných, kteří je smekli pro Mamma HELP. Na známém portálu AUKRO našlo nové majitele všech sedm pokrývek hlavy. Celkový výnos je 9497 korun, největší úspěch měla kožešinová čepice paní architektky Evy Jiřičné.

Všem, kteří nás touto formou podpořili, srdečně děkujeme. Peníze použijeme na zakoupení materiálu do arteterapeutických dílen v našich šesti MAMMA HELP CENTRECH.

ON-LINE AUKCE ZDE:

Smekli pro Mamma HELP

Termín konání: od 2.6. do 9.6. 2010Eva Holubová „Když vidím, jak se perou se svým osudem holky ze sdružení Mamma HELP, které bojují s rakovinovým onemocněním, pak mi každá nová vráska na krku přijde jako krásná a zbytečná starost. Všechnu nepohodu snáší člověk líp, když si uvědomí, že žije, aniž mu zubatá s kosou chodí pod oknem… Známe se už několik let, a vím moc dobře, jak se naučily radovat z každého okamžiku. A jejich kloboukové akce jsou báječné!

Eva HolubováDobročinná aukce klobouků známých osobností!

Eva Jiřičná Jiří Lábus Hana Heřmánková

Věra Martinová Petra Černocká Hana Křížková

Pacientské sdružení Mamma HELP připravilo společně se svými příznivci a aukčním portálem Aukro dobročinnou aukci, jejíž výtěžek bude věnován na vybavení sítě poraden tohoto sdružení.

Pomoci můžete i Vy – vydražením klobouků, které pro Mamma HELP smekly známé osobnosti. Do sedmi dnů od skončení aukce vám váš klobouk zašleme, s překvapením navíc! Pokud budete v dražbě úspěšní, zašlete prosím částku, za níž některý z klobouků vydražíte, na účet pro firemní a individuální dárce č. 23020207/0100.

Všem, kteří se zapojili do charitativní aukce, děkujeme.

Mamma HELP

je nezisková organizace celostátního charakteru, která se víc jak deset let stará o ženy s nádorovým onemocněním prsu a jejich blízké. Nyní provozuje síť šesti MAMMA HELP CENTER – v Praze, Brně, Hradci Králové, Přerově, Zlíně a Plzni – kde poskytuje bezplatné poradenství o možnostech prevence i léčby tohoto onemocnění. V poradnách pracují vyléčené pacientky, které nově diagnostikovaným ženám nabízejí i svou osobní zkušenost s nemocí, empatii a dostatek bezpečného prostoru pro intimní rozhovor.

V loňském roce jsme zaznamenali přes pět tisíc osobních rozhovorů s ženami v této tíživé životní situaci.

Kromě pomoci nemocným se intenzívně věnujeme také osvětě a poradenství v prevenci rakoviny prsu – jde o přednášky pro zdravou ženskou populaci (dospělé ženy i studentky ve školách). Každoročně totiž onemocní karcinomem prsu téměř 6 000 žen! V současné době u nás žije kolem 60 000 žen, které touto zkušeností prošly. Každou 8. – 12. ženu v průběhu jejího života tato nemoc potká.

Proč KLOBOUK?

Od roku 2008 se snažíme v projektu s názvem Umíme žít naplno! motivovat onkologicky nemocné ženy k aktivnímu přístupu k léčení a dodávat jim naději a víru v plné uzdravení. Symbolem této aktivity se pro nás stal klobouk – protože zakryje ztrátu vlasů při nemoci, umožní změnit image a pomůže zvýšit ženské sebevědomí při návratu do normálního života.

Vyrobily jsme si originální klobouky Made in Mammahelp, pořádáme kloboukové přehlídky, zahradní kloboukové slavnosti, výstavy portrétů mammahelpek v klobouku, vydaly jsme náš kloboukový kalendář i diář, založily Klub mammahelpek v klobouku

Vám nabízíme

klobouky, darované osobnostmi, které nás podporují – Ing. arch. Evou Jiřičnou, Jiřím Lábusem, Hankou Heřmánkovou, Věrou Martinovou, Petrou Černockou a Hankou Křížkovou.Eva Jiřičná Jiří Lábus Hana Heřmánková

Věra Martinová Petra Černocká Hana KřížkováKlobouk věnuji všem ženám, které umí žít naplno!!! S úsměvem jde všechno líp! Hanka Křížková

Hana Křížková

Drahá děvčata, moc a moc vám všem držím palce! S neskonalým obdivem Eva Jiřičná

Eva Jiřičná

Jsme šťastné, že pro nás tito lidé své klobouky smekli!
Vyberete si ten, který vám bude nejvíc slušet?
Děkujeme!Účet pro firemní a individuální dárce

  • 23020207/0100

Kontakt

www.mammahelp.cz

Sídlo sdružení

U Vinohradské nemocnice 2256/4, 130 00 Praha 3
Tel: 272 731 000, 272 732 691, 739 632 883
mammahelp@mammahelp.cz

Ředitelka sítě Mamma HELP center

Mgr. Jana Drexlerová
Tel: 272 731 000, 739 632 883
mammahelp@mammahelp.cz

Jana Drexlerová

Pomůžete nám?

Pokud nám chcete pomoci i jinak, můžete přispět také odesláním dárcovské SMS ve tvaru DMS MAMMAHELP na telefonní číslo 87 777. Cena jedné DMS je 30 Kč. Z každé SMS bude na konto Mammahelpu zasláno 27 Kč.

Jestliže si u svého operátora aktivujete službu DMS ROK MAMMAHELP (odesláním SMS v tomto tvaru), bude vám strhávat tři desetikortuny celých 12 měsíců.

Využít můžete také naše konto Paysec.

Eva Jiřičná Eva Jiřičná Jiří Lábus Jiří Lábus Hana Heřmánková Hana Heřmánková Hana Heřmánková Hana Heřmánková Věra Martinová Věra Martinová Petra Černocká Petra Černocká Hana Křížková Hana Křížková

nahoru

Copyright © 2012 Mamma HELP | Archivováno Národní knihovnou ČR | Licence Creative Commons | Kontakt | Pro média a sponzory