Diskuzní fórum

Milé mammahelpky a příznivci Mamma HELPu, připravili jsme pro vás diskuzní fórum, kde můžeme společně diskutovat o všech problémech týkající se problematiky rakoviny prsu.

Jak na to?

Pro první přihlášení je nutné se nejdříve REGISTROVAT. Můžete vystupovat anonymně pod přezdívkou. Pokud chcete, můžete uvést informace o vaší léčbě. Do emailu vám přijde potvrzovací email. Po PŘIHLÁŠENÍ můžete diskutovat ve všech tématech. Zvolte OBSAH FÓRA, kde jsou vypsaná všechna témata. Zvolte vaše téma a pokud chcete zaslat odpověď, klikněte na ODESLAT ODPOVĚĎ. Osobní údaje lze měnit v UŽIVATELSKÉM PANELU.

Upozornění

Důrazně upozorňujeme, že tato diskuze neslouží jako lékařská poradna. Jakékoliv příspěvky a názory ohledně diagnózy a léčby nemohou nahradit odbornou lékařskou konzultaci a neslouží jako druhý lékařský názor. Pokud máte odborný dotaz týkající se vaší nemoci, použijte prosím on-line poradnu MUDr. Václava Pechy.

Příspěvky v diskuzi jsou uváděny formou neřízené diskuze. Příspěvky nemusí odrážet stanovisko občanského sdružení Mamma HELP k danému tématu.

Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Etický kodex diskutujících.

Diskuzní fórum naleznete na www.mammanet.cz.

nahoru

Copyright © 2012 Mamma HELP | Archivováno Národní knihovnou ČR | Licence Creative Commons | Kontakt | Pro média a sponzory