KMK | Klub mammahelpek v klobouku

Klub mammahelpek v klobouku vznikl spontánně koncem roku 2006. Prostě jsme zjistily, že navzdory momentální nepřízni osudu jsme stejně pořád pěkné holky, že se nám líbí na světě a že jsme schopné každé recese. Kam se hrabou americké důchodkyně ve svých slušivých červených kloboučcích, díky nimž náš nápad vznikl.

Naše kloboučky, klóbrcy, čapky, kulichy, slamáky, sombréra, ušanky, hučky a všemožné další pohlavní pokrývky podtrhnou naši originalitu, vkus, odvahu, chuť dobře se bavit, a pobaví jistě i vás. Stačí je apartně nasadit, vykouzlit úsměv a šibalsky hodit okem!

Zahoďte ostych a pojďte se bavit spolu s námi.

Máte doma něco, co nikdo nikdy nosit nebude? Určitě se najde mammahelpka, které zrovna tohle bude slušet - sem s tím, bereme všechno, co zrovna neožraly myši nebo moli. Čím originálnější model, tím lépe. (Ty drahé a vám nejdražší kusy stačí samozřejmě jen na chvíli zapůjčit!)

Fotit se budem jednotlivě nebo v houfu, při všech příhodných příležitostech - na babincích, rekondicích, na výletě, v hospodě, na besídkách, prostě všude kde se sejdem a bude se nám chtít se bavit. A pokud to do MAMMA HELP center máte opravdu moc daleko, aspoň nám svou fotku - v klobouku samozřejmě - pošlete.

A co s těmi úžasnými portréty pak uděláme?

Možností je spousta: výstava fotek mammahelpek v klobouku v našich MAMMA HELP centrech, výstava pro veřejnost při nějaké velké akci, kdy je třeba povzbudit jiné, hlasování na internetových stránkách, komu model nejvíc sluší (s cenami pro vítěze), přehlídka živých manekýn ve zvlášť vydařených modelech, kloboukový bál, dražba nejkrásnějšího klobouku, sbírka klobouků pro KMK, výroba originálních klobouků mammahelpkami, nevšední mammahelpská kronika - album mammahelpek v klobouku... jistě nás napadne spousta dalších možností.

Vítáme vás v našem Klubu mammahelpek v klobouku!

nahoru

Copyright © 2012 Mamma HELP | Archivováno Národní knihovnou ČR | Licence Creative Commons | Kontakt | Pro média a sponzory